foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
100-lecie Zakładu Kształcenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Nasz Dąb Bartuś 100
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu

hair saloonZapraszamy do Zgierza

+48 42 716 24 72
wodn@get.edu.pl

WODN w Zgierzu

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

100 lat ZKN w Zgierzu

Prawo oświatowe

Nr konta:

Bank Pekao SA I O. w Zgierzu

62 1240 3057 1111 0000 3438 7412


 

getedu4

 

 

 


Po 2 stronie korytarza

sz11


promujeLBT


 bip logo

 

 


 f

 

 


 

 Obowiązek informacyjny

rodo1

sebastian  

  mgr Sebastian Skrobisz

  Konsultant ds. społecznych i kulturowych oraz

  ds. wychowania fizycznego

Pracownia Społeczno - Kulturowa
Pracownia Wychowania Fizycznego

   Dyżur:  środa        11.00 - 13.00

    Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

  


     Magister socjologii (Specjalność „Aktywizacja społeczności lokalnej”) i pedagogiki wychowania fizycznego. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, nauczyciel akademicki.

Wykłada:

  • socjologię wychowania;
  • socjologie sportu;
  • metodykę wychowania fizycznego;
  • edukację zdrowotną.

Jest nauczycielem w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz wykładowcą Wyższej Szkoły Sportowej w Łodzi. Zainteresowania naukowe koncentruje wokół społecznych uwarunkowań aktywności fizycznej, kulturowych determinant stylu życia oraz kwestii związanych z modernizacją i reformą polskiego systemu oświaty.

Wielki entuzjasta samorozwoju, szczególnie w międzynarodowym kontekście. Swoja przygodę z Erasmusem rozpoczął już na studiach, realizując przez rok stypendium w Manchester Metropolitan University. Od siedmiu lat bierze udział w międzynarodowych projektach skierowanych do nauczycieli. Dwukrotnie był beneficjentem programu Study Visit i uczestniczył w tygodniowych warsztatach w Portugalii (Funchal - Madeira) i Francji (Perigoux). Partycypował również, w ramach poddziałania „Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej” w szkoleniach w Hiszpanii (Sevilla) oraz Słowenii (Ljubljana). W ramach doskonalenia zawodowego brał również udział w seminarium w Finlandii (Tampere).

Prywatnie jest „sportofilem”. Z pasją oddaje się bieganiu (ukończył maraton), pływaniu, narciarstwu alpejskiemu (w obu przypadkach jest również certyfikowanym instruktorem sportu). Uwielbia turystykę kwalifikowaną – wędrówki piesze, spływy kajakowe i wycieczki rowerowe.

W wolnych chwilach pomiędzy zawodowym samorozwojem a sportowymi arenami zaczytuje się w literaturze faktu i publicystyce społecznej.

Copyright © 2018 WODN w Zgierzu