Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Pracownia Informatyczno - Techniczna

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 694 - 405 - 056

dyżur:  wtorek 11.00 - 16.00

W dniu 25 września dyżur odwołany

Nowa oferta szkoleń pracowni na rok 2018-2019 już do pobrania w pdf.
Jednocześnie informuję, że nie są to wszystkie szkolenia planowane w nowym roku szkolnym.
reg bookOFERTA SZKOLEŃ   2018/2019  (plik do pobrania)

Rejestracja na kursy - wciśnij strzałkę rejestracja i na pasku "szukana fraza" wpisz np. technika, informatyka lub Matusz. Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412 podając imię i nazwisko oraz nr i nazwę kursu.

strazałka rejestracja

PRACOWNIA INFORMATYKI

Moodlefotografia przyrodnicza z aparatemminimuzeum

OFERTA NA PAŹDZIERNIK - GRUDZIEŃ

K.210 - 23 i 25 październik  - Programowanie w Scratch - wizualny język programowania dla młodzieży (cz.2). To druga część programowania wyłącznie dla nauczycieli, którzy uczestniczyli w szkoleniu podstawowym.

K.19 13 i 15 listopada - Młody dziennikarz w szkole - rozwijanie cyfrowych i społecznych kompetencji uczniów (relacja FOTO). Jeśli w szkole chcemy mieć grupę uczniów - fotografów - dokumentalistów zapraszam na te zajęcia. Oprócz fotografii dokumentalnej będzie również prowadzona obróbka zdjęć w programie Corel Paint Shop Pro.

K.7 4 i 6 grudnia - MS OFFICE dla ambitnych (EXCEL i WORD w zastosowaniach szkolnych) To zajęcia dla ambitnych nauczycieli chcących wykorzystywać Excel i Word z bardziej zaawansowanymi funkcjami.

Na zajęcia z robotyki, programowania i grafiki 3D zapraszam szczególnie nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

Jeszcze w tym semestrze odbędzie się wstępny kurs programowania Baltie

Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej.
Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

IMG 6037

IMG 6074

Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie

PRACOWNIA TECHNIKI

przyklad 2
Prace wytwórcze 2
Maszyny i urzadenia projekty

OFERTA NA PAŹDZIERNIK - GRUDZIEŃ

K.18 6 i 8 listopada - Wykonanie drewnianego pojemnika na przybory szkolne - proste łączenia, ładne zdobienia. Samodzielna praca z obróbki drewna i materiałów drewnopodobnych z możliwością wykorzystania na lekcjach w klasach 4-6.
K.23 27 i 29 listopada - Zabawy z nitkami, czyli warsztaty z zastosowaniem techniki string. Na zajęciach wykonywane będą prace z włóczki i nitek. To  zajęcia z włókiennictwa łatwe do wdrożenia w szkolnych pracowniach.
K.24 11 i 13 grudnia - Kartki i ozdoby świąteczne nie tylko na choinkę. Tradycyjne zajęcia poświęcone wykonaniu kilku prac z materiałów włókienniczych, papierniczych i drewnopodobnych.

Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

IMG 6198

IMG 6199