foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Nasz Dąb Bartuś 100
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu

hair saloonZapraszamy do Zgierza

+48 42 716 24 72
wodn@get.edu.pl

WODN w Zgierzu

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

100 lat ZKN w Zgierzu

Prawo oświatowe

Nr konta:

Bank Pekao SA I O. w Zgierzu

62 1240 3057 1111 0000 3438 7412

 


akr1

 

 

 


 

 getedu4

 

 


Po 2 stronie korytarza

sz11


promujeLBT


 bip logo

 

 


 f

 

 


 

 Obowiązek informacyjny

rodo1

cainA  

mgr Anna Cain

Wicedyrektor WODN w Zgierzu

Konsultant ds. pedagogiki wczesnoszkolnej

Pracownia Pedagogiki Wczesnoszkolnej

Dyżur: środa 13.00 - 14.00

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Od 36 lat jestem czynnym nauczycielem. Od 16 lat nauczycielem dyplomowanym oraz od 17 lat posiadam kwalifikacje edukatorskie nadane przez MEN. W latach 1993 - 1996 byłam wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 6 w Zgierzu. W latach 1996 - 1999 byłam zastępcą koordynatora międzynarodowego Programu PHARE Smart Kreator pracując na stanowisku konsultanta w Centralnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie zajmując się problematyką umiejętności kluczowych w procesie nauczania. Od roku 1997 pracowałam w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu. W latach 2005 - 2011 pełniłam funkcję kierownika studiów zaocznych, a od 21 lutego 2011 r. do 30 czerwca 2014 r. byłam wicedyrektorem tej placówki. Od 1 lipca 2014 r. do 31 sierpnia 2018 r., byłam dyrektorem powołanego przez Sejmik Województwa Łódzkiego, Zespołu Szkół i Placówek Kwalifikacji Zawodowych w Zgierzu, w skład którego wchodzi Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Obecnie jestem wicedyrektorem.

Moje podstawowe kwalifikacje zawodowe to Pedagogika Wieku Dziecięcego. Jestem osobą, która wciąż doskonali swój warsztat pracy nauczyciela, jak również wykonując obowiązki kierownicze, zdobywam wiedzę i umiejętności w międzynarodowej perspektywie. Ale również w międzynarodowej perspektywie dzielę się swoimi osiągnięciami. Moja dotychczasowa praca polega nie tylko na rzetelnym wypełnianiu powierzonych obowiązków ale także postawiłam sobie za cel rozszerzenie i wzmocnienie współpracy ze środowiskiem lokalnym, aktywniejsze włączenie młodzieży w wiele akcji charytatywnych a dla środowiska oświatowego zaproszenie do debaty o szeroko pojętych problemach edukacyjnych podczas konferencji krajowych, międzynarodowych i cyklicznie prowadzonych sesji naukowych. Moje zaangażowanie zawodowe wielokrotnie było docenione nagrodą Dyrektora Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu, dwukrotnie Łódzkiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Ministra Edukacji Narodowej. Otrzymałam Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz Medal Srebrny za Długoletnią Służbę. Swoje zadania pedagogiczne opieram na koncepcji tworzenia środowiska uczenia się ucznia, nie nauczania. Zachęcam do samodzielności w poszukiwaniu wielu dróg rozwiązań. Pracując z nauczycielami stawiam na innowacyjność, nietuzinkowość i radość tworzenia. Potrafię i lubię pracować w zespole.

Copyright © 2019 WODN w Zgierzu